| Коментарите са на публикуващитe ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Не са позволени коментари на Анонимни!
РЕГИСТРИРАЙ СЕ
Познато ми е. Когато влязох в казармата в края август ни дадоха направо зимната униформа.

Правят така за да може лятната жега да умори зимните бълхи във въшкарника :))

Познато ми е. Когато влязох в казармата в края август ни дадоха направо зимната униформа.

Ако коментираш и предното ми, цена няма да имаш :))

И с хората е така.:)

Да, сменяме летни помисли със зимни спомени...

| от yd на 16.10.2024 / 20:17 |
и обратното вероятно е вярно

Чакам го тоя момент!
КЪМ ПРОИЗВЕДЕНИЕТО