RE: видяно
Коментарите са на публикуващитe ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание.
Не са позволени коментари на Анонимни!
РЕГИСТРИРАЙ СЕ
 от Bukvist на 28.10.2024 / 12:31
Познато ми е. Когато влязох в казармата в края август ни дадоха направо зимната униформа.
 от LeoBedrosian на 28.10.2024 / 12:39
Правят така за да може лятната жега да умори зимните бълхи във въшкарника :))
 от Bukvist на 28.10.2024 / 12:31
Познато ми е. Когато влязох в казармата в края август ни дадоха направо зимната униформа.
 от LeoBedrosian на 28.10.2024 / 12:40
Ако коментираш и предното ми, цена няма да имаш :))
 от mariq-desislava на 17.10.2024 / 22:57
И с хората е така.:)
 от LeoBedrosian на 02.01.2025 / 08:27
Да, сменяме летни помисли със зимни спомени...
 от yd на 16.10.2024 / 20:17
и обратното вероятно е вярно
 от LeoBedrosian на 02.01.2025 / 08:27
Чакам го тоя момент!
КЪМ ПРОИЗВЕДЕНИЕТО

ВХОД В САЙТА